Burun Estetiği

Rinoplasti burun dış görünümünde değişiklik yapılmasını sağlayan Burun Estetik Ameliyatı dır. Burun estetiği (rinoplasti) ile burun dış yapısı şekillendirilirken aynı zamanda burnun fonksiyonel bozuklukları da giderilebilir.

Rhinoplasty ameliyatlarında en önemli basamak doktor seçimi basamağıdır. Doktorunuzun sizi, sizin de doktorunuzu anlamanız ve iletişim halinde olmanız son derece önemlidir. En sık Burun Estetiği İstanbul ilimizde yapılmaktadır. Dolayısıyla Rinoplasti ameliyatları konusundaki en çok deneyim sahibi bölge İstanbul’dur.

Burun estetiği merkezi

Genel olarak açık ve kapalı teknik olarak iki şekilde yapılır. Açık rinoplasti tekniği ile burun kıkırdak ve kemik yapıları daha ayrıntılı şekillendirilebildiğinden burun uç kısmında problemi olan kişilerde açık teknik burun ameliyatı kullanılması daha uygundur. Kapalı teknik rinoplasti ile burun şekillendirilirken tüm kesiler burun içerisine gizlendiği için burunda dıştan görünen bir iz kalmamaktadır. Kapalı rinoplasti burunda ciddi bir şekil bozukluğu yoksa tercih edilir.

Burnumuz yüzümüzün güzelliğini ortaya çıkaran en önemli yapı ve sağlığımız açısından vazgeçilmez önemi olan bir organdır. Doğru teknik ve analiz ile iyi bir burun cerrahının elinde son derece iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Burun estetiği hakkında tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz.

Burun Kemiği Ameliyatı